Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hányinger ellen veszek be...

Ha hányinger ellen veszek be gyógyszert minden este, miközben semmi bajom nincs annak van valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
a múlthéten 3-4 et vettem be csak, de ezen a héten minden nap vettem be. Függőségem van? Úgy érzem, ha nem veszem be akkor hányni fogok. Mennyire káros ez a szervezetemre, az ilyen gyógyszer?

2015. máj. 7. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszer méreg valójában, tehát ha indokolatlanul szeded akkor az káros. De nem is értem ezt most, ha nem volt semmi bajod akkor miért kezdted el beszedegetni? Miből gondolod hogy hányni fogsz amikor azt semmi nem indokolja? Ha fáj a fejed és beveszel egy szem gyógyszert akkor sem fogsz utána még hetekig minden nap bevenni egyet mert hátha megint fájni fog, nem?
2015. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Samanta :) válasza:
Próbálj kihagyni egy estét, szerintem ha kihagysz egyet, akkor már a második este könnyebb lesz, a harmadik még könnyebb és leszoksz róla:)
2015. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is ebben ah elyzetben vagyok, tehát nekem is van egy ilyen irracionális félelmem, és be is vagyok tárazva abból a gyógyszerből.... És úgy oldottam meg ezt az egészet és nem szedek már ilyen gyógyszert esténként, csak ha tényleg hányingerem van, ha lefekvés előbb 4 órával (minimum) már nem eszek. A minimum 4 óra alatt már kiürült jó esetben a gyomor, szóval nem történhet semmi baj. Legalábbis, ez a felfogás nekem bevált. Próbáld ki :)
2015. máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!