Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belső aranyér kenése, hogyan?...

Belső aranyér kenése, hogyan? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy belső aranyerem van, kennem kéne.

Az a baj, hogy egyszerűen nem tudom beledugni a végbélnyílásomba a krém applikátoros fejét... egyszerűen nem tudom miért. félreértés ne essék, nem a záróizmaimmal van a baj, kifelé megy minden rendesen. Van valami tippetek hogyan próbáljam? Nagyon szeretném minél hamarabb tünetmentessé tenni, mert ez a kellemetlen szúró érzés, annyira nem tetszik.. köszönöm!



2015. máj. 8. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Belső aranyérre kúp fog használni.
2015. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is volt egy ilyen nem túl jó érzésem :D

arra van valakinek valami tippje, hogy milyen testhelyzetben tudom a leginkább ellazítani a záróizmaimat?

2015. máj. 8. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Oldalfekvés felhúzott lábakkal. Sok szerencsét :)
2015. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

este megpróbálom, munka után még beugrom a gyógyszertárba hemorid kúpért, aztán remélem menni fog a dolog... a segglyuk az tényleg olyan, mint a vélemény, csak ebben az esetben én még a sajátomra sem vagyok kíváncsi :D

mondjuk párom jó fej volt, mondta, hogy ha nem megy magamnak, ő szívesen felteszi... de az milyen már. na. :D

2015. máj. 8. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán menni fog, de ha a párod teszi fel se nagy ügy. Lényeg hogy bent legyen és helyre Jöjjön. Ha kis vazelinnal előtte bekened könnyebben becsúszik.
2015. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon remélem, mert az applikátort akárhogy próbáltam, egyszerűen nem tudtam magamba eszközölni.. aztán szeretném kikezelni mihamarabb. aztán ha mégsem megy, tényleg kénytelen leszek megkérni szegényt, csak hát ez mégis milyen undi már, aztán, ha nem muszáj nem terhelném ilyen dolgokkal :D
2015. máj. 8. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rövidre vágod a körmöd, akkor ujjal is tudsz belülre kenni a krémből.
2015. máj. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!