Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy létszámú családban a...

Nagy létszámú családban a WC-öblitések hangja, nem zavaró?

Figyelt kérdés

Én is nagy családban nőttem fel, ám utolsóként erre már nem igazán emlékszem, hogy akkoriban nem zavart e, de szellemileg leromlott , szép korú anyám kapcsán, aki nagyon gyakran már WCre, nagyon zavaró, hogy a szobám melletti wc-ben való öblités gyakran hallatszik. Undorodom tőle, nem tudom, ki más hogy van ezzel, nekem nagyon zavaró

Amikor unokahugom van nélunk, ő tudja, mennyire zavaró tud lenni a wc öblítés, és pisilés hangja, ezkért ő előszeretettel becsukja a szobaajtót mielőtt a wc-re megy a, de ... hm, ő legalább egy fiatal édes szeretnivaló szépség, és ha szerelmem lenne mellettem akire még rá se találtam, aki mellettem maradna, még az esetben is inkább elviselhető lenne, de anyám, aki van hogy 5 perc sem telik el és újra oda "zarándokol" a WC-re, hát kiábrándító



#pisilés #WCö-blítés #kellemetlen hangok
2015. máj. 10. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Az élet nagy problémája a WC lehúzás hangja :)
2015. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így 13 - 15 éves korban ez nagyon zavaró.
2015. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!