Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen alszom el és...

Nagyon nehezen alszom el és sokszor egyáltalán nem tudok aludni. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Elég gyakran előfordul nálam, hogy nem tudok aludni, ami még talán nem is lenne baj, de sokszor úgy sem tudok, hogy hullafáradt vagyok és teljesen kimerült.

Például most is állatira kivagyok, ezt a kérdést is úgy írom, hogy 2 napja nem aludtam, egyszerűen nem bírok elaludni, hiába vagyok teljesen kimerült.

Gondoltam már arra, hogy kipróbálok valamilyen altatót, de úgy tudom, hogy azoknak elég durva mellékhatásaik vannak és alaposan megkavarják az agyat, nekem pedig még szükségem van rá.

Viszont hallottam, hogy a tequila tökéletes lefekvés előtt, attól lehet aludni, nem tudom, igaz-e. Ha vannak ötletek alternatív altatókra, kérlek írjátok meg, hátha jó lesz valamelyik.



2015. máj. 16. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamin idegeskedsz vagy netán nincsenek rendben a dolgok az életedben? Nálam ezek miatt volt anno hasonló problémám. :(
2015. máj. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, sokmindenen idegeskedem és távolról sincsenek rendben a dolgaim.
2015. máj. 16. 02:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Igyál jó erős orvosi citromfű teát, az segíthet.

A Dormicum megoldás, de könnyen rá lehet szokni, inkább ne.

Tulajdonképpen a gondjaidat kellene megoldani, vagy megpróbálni, az lenne a legjobb megoldás.

2015. máj. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A citromfüvet már próbáltam korábban és használt is, lehet, hogy gyakrabban alkalmazom majd. Köszönöm a segítséget.

A gondjaimmal az a baj, hogy nem tudom megoldani őket, olyan mértékűek, hogy nincs hatalmam fölöttük, még csak kezelni sem tudom őket. Ezért van szükségem ezekre az alternatív cuccokra, hogy a gondjaim ellenére is képes legyek pihenni.

2015. máj. 16. 08:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, hogy nem tudok teát főzni, mert bajok vannak a gázzal és nincs vízforralóm, meg mikrosütőm sem. Egyéb ötletek?
2015. máj. 16. 16:48
 6/8 anonim válasza:

számolj el 100-ig utánna vissza nekem ez beválik!:D

vagy pedig gondolj jóra amire vágy amit szeretnél hogy megtörténjen

2015. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tízezerig jutottam oda-vissza, de nem nagyon használt. Igazából csak egy dologra tudok gondolni, amit szeretnék: aludni. Jó darabig összpontosítottam rá, de úgy sem sikerült.

Ráadásul most különösen rossz, mert megsérültem és így nem tudok gyógyulni.

Ja és a citromfűtea sem vált be.

2015. jún. 28. 04:47
 8/8 A kérdező kommentje:
De azért kösz a segítségeket. Attól tartok, hogy ezzel orvoshoz kell fordulnom.
2015. jún. 28. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!