Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez micsoda és hogy lehet...

Ez micsoda és hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
A combomon belül fura piros csíkok jelentek meg. Ha török ülésben vagyok vagy valami ilyesmi nyújtó gyakorlatot végzek elfehéredig. Van mikor nem annyira látszik de van mikor már nagyon. Van hogy ilyen lilás árnyalatú(akkor szokott ilyen lenni mikor már nagyon látszik). Kenjem valamivel vagy mit csináljak? Kérem segítsetek. Azért írok ide mert nincs időm elmenni orvoshoz. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. máj. 21. 20:13
 1/8 anonim válasza:
Nekem így lett striás a combom
2015. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Eltűntetni teljesen nem tudod, de halványodni fog, egy világos gyönygház színt fog fölvenni 2-5 hónapon belül. Hidratáld mindenképpen! Mást nem tudsz tenni, de egy kis testápoló kémmel sokat javíthatsz a helyzeten! ; )
2015. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez micsoda? Azt mondták hogy ez amiatt van mert gyorsan növök de szerintem mert hamar meghíztam és megfeszült a bőr. 100% hogy nem fog eltűnni? Mennyire fog elhalványulni? És mikor? Baba testápoló az jó?
2015. máj. 24. 22:19
 4/8 anonim válasza:
Ez stria, és valóban a bőr hirtelen tágulasa okozza. Vízszintesen vagy függőlegesen irányulnak a csíkok? Ezt írd meg, mert ez fontos! Gyönygyház-színű lesz, hogy ha barna a bőröd akkor lehet, hogy elég feltűnő lesz, bármilyen testápoló megfelelő. ; )
2015. máj. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát... Függőleges. És ez most életem végéig itt lesz? :O
2015. máj. 25. 20:03
 6/8 anonim válasza:
Hát, igen. Ha függőleges akkor hízás okozta. Beszélgethetünk priviben is! : )
2015. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó kérdező, nekem vízszintesek... akkor miért van?
2015. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még most sem halványodott... :(
2016. febr. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!