Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét utáni duzzanat "domb"...

Műtét utáni duzzanat "domb" van a hasamon lehet hogy gyulladás vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Pont ma egy hete hogy megműtöttek baloldali hereviszér-re (Varicocele). Egy 4cm-es varratom van. Hogy milyen módszerrel vagy hogyan műtöttek azt nemtudom (nem mondták mert kiskorú vagyok stb úgyhogy majd ők a szülőnek mindent elmondanak apukám meg szépszóval bszik rám és nemfigyelt de ez nem tartozik ide).Szóval a varratnál duzzanat van.A vágásból a varratnál már csak egy halvány csíkot látni szóval szerintem így külsőre rendben van.De esetleg lehet valami belső gyulladás vagy hasonló? Vagy normális ez "dombocska"?

Elnézést a hülye kérdésekért de nemértek én az ilyesmihez :)



2015. máj. 22. 16:06
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Én sem értek hozzá, ezért azt tanácsolom, keresd fel az orvost, aki operált és vele beszéld meg a problémádat!
2015. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!