Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszaka ha felébredek,2 órán...

Éjszaka ha felébredek,2 órán keresztül nem tudok visszaaludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy kis 10 hónapos ébresztöm, ezért legalább egyszer felkelek hozzá éjjel. Ilyenkor beindul az agyam, elkezdek kattogni mindenféle dolgon, házimunkán, a férjem aktuális hülyeségén, régi dolgaimon, szóval nekiállok agyalni, és nagyon nehezen tudok leereszteni, föleg hogy ideges is leszek hogy már megint nem tudom magam kipihenni :( az se megoldás ha a férjem kel a gyerekhez, mert én akkor is felébredek, söt gyakran a gyerek se kell ehhez az állapothoz. mit tehetnék? agykontrollal is próbálkozom de mindig csak a saját gondolataim kerekednek felül a mélyítö technikáknál :(
2015. máj. 23. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ágyban szenvedés helyett csinálj valamit. Ha nagyon nem tudsz aludni főzz egy nyugtató teát. Nekem szokott segíteni, addig sem azon gondolkodom, hogy miért nem alszom már.
2015. máj. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak nem akarok zajongani, a baba is felkelne meg a ferjem is.
2015. máj. 23. 06:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt főzz egy jó erős citromfű (orvosi szigorúan!)teát,amikor felkelsz a trónörököshöz megiszod, az lenyugtat, szerintem vissza tudsz aludni:)
2015. máj. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a tippet! ami a fuszerkertemben van, citromfu.az is jo?
2015. máj. 23. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
300ft az orvosi citromfű a gyógyszertárban,az biztos jó (ne filterest vegyél)
2015. máj. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen... Aterzem a helyzetet, mar majdnem megorultem. Vegul nekialltam videozni:) magam melle tettem a telom v a szamitogepem es elinditottam vmi tok nyugis filmet/sorozatot, csak olyan hangosan h en halljam. Ez elaltatott

Az 'erdekes', -ezt megnyugtatasnak szanom:) - h ez az idoszak is jott, aztan ment. nyilvanvalo az eletkorulmenyek miatt

2015. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!