Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Középhosszú hajam van, es...

Középhosszú hajam van, es tetves lettem de csak hátul találtam párat. kifésülöm es levagatom rövidebre, meg befestem, van ra esely hogy igy eltűnnek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, tetűírtó szerrel is le kell kezelni és a serkéket egyenként lehuzogatni a hajról.
2015. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló írta, csak az a megoldás. Amúgy olyan gyorsan szaporodik, hogy kicsi a valószínűsége hogy csak pár db-od van. Szóval: gyógyszertár- tetűírtó, és valakinek le kell szednie a serkéket, mert azt nem öli meg semmi, csak ha szétnyomod az ujjaddal. Magadnak nem tudod megcsinálni, mert nem látod a fejed tetejét, tükörből meg nehézkes, és fárasztó.
2015. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem, így arra van esély, hogy a fodrász jól elküld a halál *****ra, mert fertőtleníthet körbe mindent miattad.

Ha tetves vagy, vegyél tetűirtó szert meg serkefésűt és kezeld magad, mielőtt még tetvesebb leszel és a környezeted is megfertőzöd vele. Az ilyesmi nem használ a népszerűségnek. :D

A fenti módszerrel csak azt érnéd el, hogy rövidebb, festett hajú ÉS tetves leszel. Fúj. Ne felejtsd el kidobni a fésűket, hajgumikat, ha hordasz sapkát... bútorokat, ágyneműket is lekezelni, meg ha nem egyedül élsz, az egész családot kezelni kell.

2015. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!