Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valahol lehetőségem...

Van valahol lehetőségem drogprevenciós előadásokat tartani?

Figyelt kérdés
5 évig drogoztam 13 éves koromtól kezdve és szeretném ezt valahogy kompenzálni magamban is. Van valahol lehetőségem prevenciós előadásokat tartani, vagy tovább adni a negatív tapasztalatom?

2015. máj. 25. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, az offért.

Ilyen lehetőség engem is érdekelne, de én az alkoholról/alkoholproblémákról tartanék szívesen előadást. Sajnos elég sok tapasztalatom van kívülállóként is (családban sok érintett volt).

Remélem valaki tud ilyen lehetőséget. :)

2015. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmi baj.

Még én is jelentkeznék arra mert alkoholista is van a családomban. :D

2015. máj. 25. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bűnösnek tartod magad, miért nem mész börtönbe? De most komolyan. Főleg ha ilyen "drog rossz értem???" jellegű drogprevencióra gondolsz (a többség ilyen). Ergo a társadalmilag elfogadott nézetet támogatnád, amihez biza a börtönbüntetés is hozzátartozik. Én ezért nem bírom az ilyesmit, nekem ez az egész így nem stimmel.
2015. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!