Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon veszélyes ha egy...

Nagyon veszélyes ha egy anyajegyet itthon szedek le?

Figyelt kérdés

Van egy nagy kiálló anyajegyem amitől nagyon meg akarok szabadulni már vagy 10éve.

Doki nem veszi le ingyen mert nem rákos, és több tízezret meg most egy ideig az egyetem mellett nem tudok kifizetni.

(Elvileg 20-35e)


Azt hallatom, meg most utánna olvastam, ha egy anyajegy megsérül akkor besebesedik és leesik 1-2 hét alatt.

Ha én direkt belevágnák az anyajegybe, leesne akkor mennyi bajom származhatna tőle?

Mármint arra vagyok kíváncsi hogy mennyi az esélye hogy elrákosodna a helye?


2015. máj. 25. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se próbálkozz ilyennel.

Milyen dokinál voltál? Magán?

Kizárt, hogy nem magánnál ennyibe kerüljön. Ha bőrgyógyász beutal, akkor szerintem ingyenesen leszedik.

2015. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy magánrendelőben 10 ezer körül van, kórházban ingyenes. Otthon ne kísérletezz, mert komoly szövődményei is lehetnek.
2015. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem magánnál, bőrgyógyászaton. (SZTK asszem, bár azt se tudom ez a kifejezés mit rövidít)


A doki mondta hogy nincs vele baj, nem kell leszedetni, hiába mondtam hogy nagyon akarom.


Az árról interneten tájékozódtam, mert ha a doki nem utal be akkor gondolom nem mehetek ott a sebészetre ingyenes levételre.

2015. máj. 25. 16:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Borzalmasan vérzik, bátyám egyet véletlen levágott és nagyon sokáig folyt belőle a vér, nagyon nehezen állt el.
2015. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem riadok el a vértől, volt már nagyon komoly sérülésem.

(Üveg beleállt a kezembe jópár centire, na az vérzett:D )

2015. máj. 25. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne csináld inkább, elég nagy eséllyel el is fertőződhet.

Menjél el másik bőrgyógyászhoz.

Nekem írt beutalót sebészetre. Nekem sem volt semmi baja az anyajegynek, de azt mondta, hogy mivel nagy, ezért nagyon kell rá figyelni nyáron, így ha akarom, akkor inkább szedessem le.

2015. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy érted másik városba az sztk-ba?

Szerintem ilyet nem lehet, és amúgy se tudnám megvalósítani mostanában :(

2015. máj. 25. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Hozzá ne nyúlj!!! Elfertőződhet, illetve később el is rákosodhat. Százalékos esélyeket senki se tud mondani, de ezzel jobb nem kísérletezni.
2015. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre, beutaló nem kell, a sebész lehet leszedi ingyen is, ismerősömnek is sebészeten szedték le egy zavaró anyajegyét.
2015. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor megpróbálok beutaló nélkül elmenni, ha elküldenek akkor nincs más választásom...
2015. máj. 25. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!