Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Karikás szem ellen valami...

Karikás szem ellen valami hatásos?

Figyelt kérdés

Olyan általános dolgokat,mint amiket a női magazinokban olvashatunk már kipróbáltam,de nem segítettek,ugyanis nem fáradtságtól van szerintem.Kiskorom óta karikás.Van valami hatásosabb,biztosabb esetleg orvosi megoldás erre?Vagy plasztikai sebész ezt el tudja tüntetni,mint egy kisebb esztétikai hibát? Igazából szemüveges vagyok és ha rajtam van nem látszik,de ha nincs rajtam kicsit rosszul érzem magam,még talán cikinek is tartom kicsit :S

Köszönöm előre is :)


2010. febr. 26. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, kozmetikai fedésen kívül nemigen lehet mást tenni. Amiatt van, hogy nagyon vékony a bőr és jobban átlátszik az ér. Ugye, milyen jó annak, akinek vastag bőr van a pofáján ? :))))))))
2010. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vágom, pontosan mire gondolsz. Kék árok van a szemed alatt? Nekem is van születésemtől. Sárga szemfestéket kenek rá, és nem viccelek. A sárga semlegesíti azt a kéket (az is jó, ha nagyon sárgás árnyalatú púdert keresel), és abszolút bőrszínű az eredmény.

Ha úgy van karikád, hogy ráncban megereszkedik egy kicsit a szemed alatt, akkor az sebészeti eset, mert ezzel-azzal el lehet ugyan érni eredményt, de csak pár percig tart a hatás.

Egyébként nem ciki. Azért meg lehet különböztetni a fáradt szemet az alapból karikástól. Ne aggódj.

A sárga szín javíthat rajta! Drogériában kenj rá pár különböző árnyalatot, és meglátod.

2010. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) ezt a sárga szemfesték dolgot kipróbálom :)
2010. febr. 26. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen, gyerekkorom óta, ez egy alkati kérdés. Amúgy én is szemüveges voltam, aztán exophtalmusom lett (dülledő szem, a pajzsmirigybajok egyik vezető tünete), ez is karikásít. Én - ha sminkelek - korrektort rakok oda, és világosabb alapozót. Nekem alapból sárgásabb a bőröm, így nem tűnt fel, de lehet, hogy ezek is sárgásak, mert nagyon jók.
2010. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!