Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a PARTI-DROGOK TÜNETEI a...

Mik a PARTI-DROGOK TÜNETEI a gyereken? Amikor reggel hazajön a buliból mit nézzek rajta?

Figyelt kérdés
Szemébe nézek, rám lehel, kérdéseket teszek fel.... Miből következtethetek, hogy drogozott, nem csak alkoholizált?

#kamasz-probléma #parti-drog
2015. máj. 30. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne ? Kitágult pupilla,soknál más nem is észlelhető,mert "józan" marad az ember agyilag.Illetve túlzott beszédkényszer ami még alap.Ezek nem hallucinogén szerek,csak pörgetősek,vagy fokozzák a jókedvet.
2015. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

No, mivel én nem értek a drog témához, de láttam, hogy túl sok az előzőnél, és most is a tahó, kerestem neked egy cikket. Talán hasznát veszed. [link]


Fogalmam sincs miért támadnak ennyire téged. Természetes, hogy a mai világban aggódik egy szülő a gyerekéért, de mindenki jól megragadta a lényeget, és azon van fennakadva, hogy miért hajnalban "cseszegeted" a gyereket. Talán mert akkor még észrevehetőek a jelei annak, ha fogyasztott drogot?

2015. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A partidrogok általában stimuláns drogok, vagyis a fő céljuk a felpörgetés és a gátlások oldása.

Reggelre már elül a hatása, úgyhogy leginkább csak a fáradtság marad utóhatásként, esetleg még beszédkényszer.

2015. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
De most miért kell bäsztatni szegény gyereket? Hazamegy picsärészegen és még faggatják... Jóhogy nem bír beszélni örül h két lábon áll
2015. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
:D Jogos. Meg kell nézni, hogy van-e még rajta ruha. Ha anélkül jött haza, akkor kezdődhet az aggódás.
2015. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jópofák vagytok. Még humorizáltok is... De én azért nem szeretném, ha a gyerekem rászokna valamire. OKÉ, megpróbálom nem csesztetni, de azért jó tisztában lenni a tünetekkel... Pár éve láttam egy dokumentumfilmet egy drogos kamasz fiúról, aki nem tudott kiszabadulni a drog hálójából, és a családja szeme láttára épült le és halt meg. ISZONYÚ lehetett a szüleinek...
2015. máj. 31. 07:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol is drog megjegyzem és attól is le lehet épülni csúnyán. Az miért is nem számít? És akkor pontosan milyen szerekért is aggódsz? És miért pont azokért?
2015. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad van 7/7-es, az alkohol is drog, de az nem igazán jellemzó a fiamra. Egyszer berugott és rosszul volt utána, nem tetszett neki. Hál'istennek! Én inkább az ismeretlen eredetű drogoktól tartok, amikkel esetleg megkínálják társaságban, ha hétvégén a barátaival elmegy valahova szórakozni.
2015. jún. 2. 07:26
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Ahogy a linkelt oldal is írja, a drog, lefelé a lejtőn, és nincs megállás.

Öreg piás van, öreg drogos...?

Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak a kérdezőt - úgy éreztem - meg kell védenem a tulkoktól.

2015. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: a pia is drog. rengeteg fajta drog létezik. Öreg füves például rengeteg van, de még keményebb "drogosok" között is simán vannak öregek. Az alkohol kb speed keménységű drog.
2015. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!