Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzad és büdösödik a...

Nagyon izzad és büdösödik a lábam, papucsom és a cipőm is, mit tudnék elleni tenni, már nagyon kellemetlen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kinevetsz, de a férjemnek a bambuszzokni vált be.. Anyósom vette valahonnan, de elméretezték, a 38-40-es méret a Férjem 47-es lábára lett jó. Aztán kipróbáltattam vele, mert neki a munkahelyi cipőtől büdös a lába, de úgy hogy lefordulok tőle a székről.. Ez a zokni teljesen megszüntette a problémát. Egy próbát megér. :)
2015. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 1.választ ki kéne próbálnod,de vannak dezodorok,sprayk..
2015. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

[link]

Szerintem itt sok minden le van írva.

2015. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vettem ilyen zoknit, de nem lett jobb.
2015. jún. 13. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is. Amikor szemölcsöt vetettem le a talpamról a sebész asszisztense a Sudeol-t javasolta. Attól lehámlik a bőröm, de utána semmi javulás nem történt. Egyet tudsz tenni, hogy sűrűbben mosod, odahaza mezítláb vagy ilyen nagy melegben, és a cipőkre is létezik dezodor, de jó oda a normál dezodor is befújni.
2015. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!