Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen típusú torna gyakorlato...

Milyen típusú torna gyakorlatoktól lehet leginkább fogyni?

Figyelt kérdés
40 percet futni nem tudok. 15 kiló felesleg van rajtam, 60 éves vagyok. Valami zsírégető torna lenne jó, tudnátok ajánlani valamit?

2015. jún. 4. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.Fogyni 70%-ban csak a helyesen megválasztott étrend segítségével lehet.A maradék 30% a mozgás,ami segíti a jobb közérzetet,formálódsz tőle,ne leszel löttyedt,a terheléstől több kalóriát égetsz el,de önmagában nem fogyaszt semmit.
2015. jún. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bicikli, akár szoba, napi egy óra tempósan, vagy csoportban spinning, vagy ha nem félsz új dolgokat megtanulni, semmi nem égeti annyira a zsírt, mint a kettlebell snatch, olyasmi mint a súlyemelők szakítása, csak egy füles ágyúgolyóval. de valóban, az étrend sem mindegy, minden cukros dolgot felejts el, és csak annyit egyél, hogy éppen jól essen, ne annyit, amennyi a tányéron van
2015. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jógával is láttam már látványos fogyást, de nyilván az életmód is megváltozik azoknál, akik tartós eredményt tudnak elérni
2015. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez a FÜLES ÁGYÚGOLYÓ tetszik, - megnéztem egy videót róla, mert fogalmam se volt mi ez. Hogyan lehetne ilyet házilag készíteni?... és kb. hány kilós legyen?
2015. jún. 4. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:
séta mindennap 1-2 óra,később akár gyorsabb tempóban is.
2015. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sokat sétálok naponta, mert a buszmegálló messze van. Kb. 2 km-t minden nap "lesétálok" - de ez nem fogyaszt.
2015. jún. 5. 08:10
 7/9 anonim ***** válasza:

diy (do it yourself, csináld magad) kettlebell-re keress rá: https://www.youtube.com/results?search_query=diy+kettlebell


nőknek 8-12, férfiaknak 16 kilóssal érdemes kezdeni, de jó ha van egy könnyebb is az ismerkedéshez a gyakorlatokkal. aztán kell majd egy 24 kilós is, ha már a 16-os túl könnyű


Pavel Tsatsouline Kezdd el a kettlebellt!(angolul enter the kettlebell) könyvét, dvd-jét érdemes beszerezni, vagy elmenni egy jó edzőhöz megtanulni az alapokat, mert ha rosszul rögzülnek a gyakorlatok, később már nehéz korrigálni. Strongfirst, vagy RKC minősítéssel rendelkező edzőt keress

2015. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát 2 km nem is
2015. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért hány km-t kellene sétálnom naponta, hogy fogyjak?
2015. jún. 5. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!