Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eleget alszom, mégis suliban...

Eleget alszom, mégis suliban délután 1 óra fele már nagyon nagyon fáradt vagyok. Mire hazaérek már semmihez sincs kedvem, erőm. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ma hamarabb elengedtek minket,de már most álmos vagyok.

Általában 11 kor alszom el, s fél7 körül kelek, a suliba is gyalog járok.

Tegnap már 9 kor aludtam..


2015. jún. 10. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindentől lehet. Kezdj el sportolni és vitaminokat szedni! Ha ettől sem pörögsz föl,, menj el orvoshoz.
2015. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Vitaminhiány is lehet, és hozzájön még a nagy meleg. Aludj nyitott ablakkal, legyen friss levegő a szobádban!

Sportolj, vagy mozogj többet! Ha fizikailag elfáradsz, mélyebben alszol, jobban kipihened magad.

2015. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idojaras, vitaminhiany,sporthiany
2015. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sporttal igazából nincs gond, tegnap is 10 km-t bicikliztem estefele, fel is pörgetett, így csak valamikor éjfél előtt aludtam el. Ma is megyek, csak még borzasztó meleg van.
2015. jún. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!