Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 2000. 08.28-án...

14 éves vagyok 2000. 08.28-án születtem most leszek 15 éves nyáron. Gugolásnál például felemelkedik a sarkam hallottam erről az Achilleus inas problémáról ha igaz akkor tudnátok 1-2 gyakorlatot írni ami bevált nektek is?

Figyelt kérdés
A másik, hogy a jobb lábamom a bokám néha némelyik lépésnél ropog egyet nem mindig ez mitől lehet? 176 centi vagyok és 72 kilo (lehet fogytam mert kondizni járok) ezért is kérdezem meg tőletek nem kívánok nagyobb sérülést szenvedni. (Fiú)

2015. jún. 11. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan problémád lehet, hogy elszakad az ín. Ha húzódik, (pl kondizás közben guggolásnál) akkor ne erőltesd túl. Bár nem hiszem, hogy könnyen szakadna. Próbáld a súly nélküli guggolást, nyújtsd sportolás után. De amúgy abban semmi katasztrófa nincs, ha felemelkedik a sarkad, elég kötött ez a testrész, főleg ha hajlamos vagy rá.
2015. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!