Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

14 éves vagyok 2000. 08.28-án születtem most leszek 15 éves nyáron. Gugolásnál például felemelkedik a sarkam hallottam erről az Achilleus inas problémáról ha igaz akkor tudnátok 1-2 gyakorlatot írni ami bevált nektek is?

A másik, hogy a jobb lábamom a bokám néha némelyik lépésnél ropog egyet nem mindig ez mitől lehet? 176 centi vagyok és 72 kilo (lehet fogytam mert kondizni járok) ezért is kérdezem meg tőletek nem kívánok nagyobb sérülést szenvedni. (Fiú)

Keress kérdéseket hasonló témákban: boka, ropogás, sarok, Akhilleusz, felemelkedés, Fitness Gyakorlat, guggolás

2015. jún. 11. 19:06  Privát üzenet  

A válasz
Olyan problémád lehet, hogy elszakad az ín. Ha húzódik, (pl kondizás közben guggolásnál) akkor ne erőltesd túl. Bár nem hiszem, hogy könnyen szakadna. Próbáld a súly nélküli guggolást, nyújtsd sportolás után. De amúgy abban semmi katasztrófa nincs, ha felemelkedik a sarkad, elég kötött ez a testrész, főleg ha hajlamos vagy rá.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. jún. 11. 19:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egész testen (még a fülkagylón belül-kívül is) zsíros bőrre mit ajánlotok ami nektek bevált?
A régi érettségi rendszerbe (2000 előtt) - amikor még nem volt Mozaik/Villányi könyv - akkor kémiából mi volt a bevált könyv?
Angelcare pelenkakuka utántöltőből létezik utángyártott? Vagy van bárkinek bevált módszer, hogy mégse 2000. -ért vegyen az ember szemeteszsákot havonta?
Melyik szempillaspirál vált be nektek a legjobban? Olyan 2000-3000 Ft-ig ajánlanátok valamilyet? És a legújabbat, ami növeszti a pillákat, próbáltátok már? Bevált?
Láttam a DM-ben fekete szempilla és szemöldökfestéket.2000 ft körül van, és az van rajta, hogy kb. tíz alkalomra elég. Van valaki, aki használta már otthon, bevált e?
Seborea nevű fejbőrbetegségre otthoni bevált tipp? Nagyon viszket, hatalmas korpák lesznek a fejbőrön főleg ha víz éri. Tapasztalat valaki?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!