Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában nagyon gyakran...

Mostanában nagyon gyakran vagyok rosszul (kb kéthetente) és mindig haza kell hozni iskolából. Súlyos betegség előjelei lehetnek?

Figyelt kérdés
Gerincferdülésem van elég durván, és a szüleim szerint ez okozza a problémát. Görbén ülök, és ilyenkor azt olvastam hogy folyamatosan nyomódik össze a tüdőm, emiatt nem bírok levegőt venni. Elkezdek izzadni, majd hirtelen fázok, felgyorsul a szívverésem, bedugulnak a füleim és elzsibbadnak a kezeim, lábaim. Ezután mindig hányingerem van, kijön belőlem minden, aztán már jobban vagyok.
2015. jún. 13. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy szervi betegséged lenne, inkább bepánikolhatsz olyankor valamiért. A szüleid miért nem visznek orvoshoz,ha ilyen rosszul vagy?
2015. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aranyoskám!

Mi innen a messzi távolból nem láthatjuk az állapotodat, hogy a gerincproblémád mit okozhat. Azt csak egy szakember segítségével lehet kideríteni. Akármilyen is a gerincfeerdülésed, a jövőre nézve sok probélmát fog okozni, az biztos. Azért a szüleid, vagy a gondnokod vigyen el szakorvoshoz (ortopédia, neurológia), hogy valamit még lehessen behozni a gyógyuláson.

2015. jún. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy hatalmas pánikroham, semmi köze a gerincedhez. Tudod valamilyen helyzethez kötni? Azt tanácsolom, menj el pszichológushoz.
2015. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, elküldött vérvételre, de nem találtak semmit, minden rendben van. Ortopédián nemrég voltam, kaptam fűzőt, de nem nagyon szoktam hordani, mert nagyon szorítja a hasamat. Az osztálytársaim szoktak néha piszkálni, meg most már a szüleim is, talán emiatt alakulhatott ki ilyen pánikroham szerűség?
2015. jún. 13. 22:45
 5/5 anonim válasza:
Gratulálok a szüleidnek, hogy piszkálnak. Hány évesek 5? Nem hogy inkább segítenének.
2015. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!