Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15/L Pánikrohamnak számít az,...

15/L Pánikrohamnak számít az, ha hirtelen elkap a remegés, a sírógörcs, a fulladás, és hogy sötétséget látok magam előtt?

Figyelt kérdés
Ezt sok minden kiválthatja belőlem...De főleg arra tippelnék, hogy félek a szüleim rólam alkotott véleményéről. Ugyanis egy lányba vagyok szerelmes...és a szüleim mindketten eléggé utálják a melegeket. És rettenetesen félek arról, hogy ők mit szólnának ehhez. Persze eszem ágában nincs ezt megmondani nekik...Még engem is rettenetesen megrémiszt...csakhátigen

2015. jún. 21. 00:33
 1/4 DFGHJKL válasza:
Sok mindent jelenthet, de valószínűleg pánikroham. Akárhogy is... mindenképp menj el egy pszichológushoz. Még ha nem is pánikroham, muszáj valaki hozzáértővel beszélned. (De nagyon válogasd meg, hogy kihez mész... kérdezz utána, hogy milyen, olyanoktól, akik voltak nála.)
2015. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Bár nem tudom...nem érzem magam ahhoz elég "mentális betegnek", hogy pszichologushoz járjak...De ki tudja, lehet segítene.
2015. jún. 21. 00:58
 3/4 anonim válasza:
Pszichiáter kell de gyogyszert ne vedd be amit ad én szedtem ...
2015. jún. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Woo, miért?
2015. jún. 21. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!