Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22/L vagyok és aranyerem van...

22/L vagyok és aranyerem van sajnos mi a legjobb módszer arra h elmúljon? Minden érdekel és légyszíves tapasztalatot is írjatok Köszönöm a segítséget! (csak ne azt mondjátok h mennyjek orvoshoz!

Figyelt kérdés
Nemrég műtöttek gyomorproblémákkal és utána alakult ki ,az emésztésem nem volt valami jó hetekig (a kórházban nem ehettem rendesen tápszer szerű folyadékot kaptam gyomorszondán )ha ez jelet valamit előre is köszönöm a segítséget ! egy kétségbeesett lány
2010. márc. 1. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

patika, mondod hogy aranyérkenőcsöt szeretnél, ott tudni fogják mit adjanak :)

de azért arra figyelj hogy ha sokáig nem múlik csak mutasd meg orvosnak, egy kis lézeres műtéttel le tudják szedni, nincs vele több probléma. Viszont a krémezéssel ha el is múlik, bármikor újra kijöhet.

2010. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elöször is egyél rostban gazdag ételt, illetve italt ami lazít, ha nem szereted az édes italokat akkor nagyon sok víz, mozgás ezek segitik hogy higgabb legyen az állaga a távozandó terméknek illetve beinditják a le lassult emésztést. Ahogyan már előttem is írták kúp, illetve krém, nekem a sebész ajánlott patika késziti el gyógykúpot amiben volt egy kis fájdalomcsillapitó és gyulladás lehúzó ,aztán később vettem magamnak mert recept nélkül is lehet kapni. Nem szabad sokat keményen ülni mert az még jobban kihozhatja.

remélem tudtam neked segiteni.

jobbulást!!!

2010. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az még elfelejtettem írni, hogy semmi szín alatt nem szabad erölködni, akkor menjél mikor már érzed h ott van a végibe. Nekem még a tej is lazít probáld ki hátha neked is bejönn.

utolsó voltam

üdv.

2010. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a patikában, hogy mit ajánlanak aranyérre, mármint milyen krémet vagy kenőcsöt. Egyébként meg sok rostos étel-ital, lekvár, tejtermékek, joghurt főleg. Jobbulást!
2010. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
NAgyon köszönöm a válaszokat !!! kedves utolsó kommentelő mi a neve illetve ,hogy kell kérni a kúpot a patikában??
2010. márc. 1. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Mastu S kúp és kenőcs, Doxiproct kenőcs, Reparon kenőcs és kúp, Hemorid.
2010. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!