Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Múlthéten hétfőn a hüvelyemnél...

Múlthéten hétfőn a hüvelyemnél égő viszkető érzés volt, majd egyik nap barnásat pisiltem. Nem mentem orvoshoz, úgy gondoltam majd elmúlik, ami be is következett. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Vásárnap sokszor jártam pisilni és véresett pisiltem. Hétfőn más okkból kifolyólag voltam vizelett vizsgalaton, akkor nem volt véres találtak benne fehérvérsejtett és laphámot. Kedden este legalább 4* kellett elmennem wcre és sokkal véresebb volt mint vasárnap, reggel is olyan volt de délután megint elmúlt. Mitől lehet?Hétfőn más okkból kifolyólag voltam vizelett vizsgalaton, akkor nem volt véres találtak benne fehérvérsejtett és laphámot. Kedden este legalább 4* kellett elmennem wcre és sokkal véresebb volt mint vasárnap, reggel is olyan volt de délután megint elmúlt. Mitől lehet?

2015. jún. 24. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne csinálni egy normális laborvizsgálatot tenyésztéssel együtt. Gyanítom, hogy neked csak gyorsteszttel nézték meg, az pedig nem megbízható sok esetben.
2015. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!