Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájásra milyen gyógyszer a...

Fejfájásra milyen gyógyszer a legjobb?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen (nem vényköteles) gyógyszerek vannak fejfájás ellen, amik a legkevésbé tartalmaznak káros anyagokat.

Nem igazán szeretek beszedni szintetikus anyagokat, de ugye azt sem szeretem ha fáj a fejem.

Az aszpirin amúgy még beleférne, de az meg nem igazán szokott hatni..



2015. jún. 24. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Migrénes fejfájásom szokott lenni, gyógyszert nem tudok bevenni, rögtön kihányom.

Vietnámi balzsam, vagy lóbalzsamot használok, azzal kenem be a halántékomat. Nekem bevált.

2015. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ibuprofén, paracetamol, esetleg diclofenac hatóanyagú gyógyszerek. Bármelyik patikában szívesen segítenek.

[link]

2015. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem: Algoflex Forte.
2015. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azzal a diclofenákkal óvatosan! Én azt szedtem be, és az ügyeleten kötöttem ki, mert annyira felment a vérnyomásom, hogy egyre csak följebb ment, és alig tudták lenyomni a kórházban! Akkor mondták hogy ez annak a hatása!
2015. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha ezt a pontot 1 percig nyomod a fejfájásod és az esetleges rosszullét is azonnal megszünik:

[link]

Másképp ezt

[link]

2015. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De nálam ez működik a legjobban

[link]

2015. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. :D :D :D Ez tuti módszer, az biztos!
2015. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annak aki lepontozott:

Nem csak a diklofenák, hanem az összes nonszteroid fájdalomcsökkentő okozhat ilyen mellékhatásokat. Nem véletlenül van kiemelve, hogy kérdezze orvosát, gyógyszerészét!

Az összes betegtájékoztatójában ott szerepel, hogy milyen betegségek/állapotok esetén ne szedjük a gyógyszert, illetve milyen mellékhatások jelentkezhetnek, és hogy milyen gyakorisággal. A többi már csak azon múlik, hogy mennyire veszik ezt figyelembe.

2015. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fejfájás az kellemetlen dolog. Nekem gyakran szokott lenni. És én se szeretem a kémiát beszedni. Nekem 2 aspirin és egy üveg(250ml) energiaital szokott segíteni. A kofein erősíti az apirin fájdalomcsillapító hatását. Esetleg vannak növényi eredetű fájdalomcsillapítók is. De legjobb ha el tudsz aludni. Ilyenkor nem gondolok semmire. Max a tenger zúgására. Az megnyugtat. Majd lehűtöm hideg vízzel a csuklómon az ereket. Ha ez nem segít akkor aszpirin. Ha ez se akkor aszpirin energiaitallal.
2015. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!