Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok ülés és stressz miatt fáj...

Sok ülés és stressz miatt fáj a hátam és a nyakam. Az úszás segítene?

Figyelt kérdés

Nem sportolok semmit, nincs rá sok időm, és nem is igazán tudom, mit lenne kedvem csinálni.

Viszont sokat ülök munkahelyen is, és az elmúlt hetekben elkezdett fájni a nyakam, gerincem. Reggel mindig fáj, amikor felkelek, pedig az ágy és a párna nagyon jó, és ugyanaz, amit már ezer éve használok.

Ha elkezdenék úszni az segítene valamit? Hetente hány alkalom érne bármit is? Mert jó, ha 2x el tudnék menni sajnos :( (pénz miatt is többek között)

Reggel felkelés után egy pár perces tornával azért átmozgatom magam mostanában, de ez nem sokat segít...


2015. jún. 25. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Már a heti 2 alkalomtól is jobb lesz.

A munkahelyeden is mozogj egy kicsit. Már az is sokat segít ha fél óránként nyújtózkodsz, csinálsz pár fejkörzést és néha sétálsz egy kört az irodában.

2015. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen
2015. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezekkel a panaszokkal kezdtem el úszni fél éve, heti 2-szer. Két hónap alatt el is múlt minden bajom :)
2015. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!