Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha frontinra energiaitalt...

Ha frontinra energiaitalt iszok akkor lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok mostanában,ezért szedek frontint,ami néha nagyon elálmosít és lelassít. Nemsokára mennem kell valahová és nem akarok kába lenni,ezért gondoltam hogy iszok utána energiaitalt,ettől lehet bajom?
2015. jún. 30. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkoholt nem ajánlott inni, de az ilyen szarokat alapból nem kellene, semmit nem érnek és kiba.zott egészségtelenek ember.
2015. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen lesz bajod.

gyogyszerre nem szabad ilyeneket inni.

Az nyugtat emez felpörget...

2015. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd jól kiugrik a szíved a helyéről, és szaladhatsz utána. De most komolyan haver. Ha kába leszel tőle és lelassít, akkor minek szeded? TÚL ERŐS ez neked. Kezdj el futni, vagy akármit, bármilyen testedzésbe kezdesz, jót tesz majd az idegeidnek. A legutolsó legyen a tabletta, mint megoldás, akármiről is legyen szó.
2015. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Higgyétek el,nem szórakozásként szedem és le is szeretnék vele mihamarabb állni,de most elég nehéz helyzetben vagyok és kell egy kis idő,amíg helyrerázódom.
2015. jún. 30. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!