Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha frontinra energiaitalt iszok akkor lesz valami bajom?

Nagyon ideges vagyok mostanában,ezért szedek frontint,ami néha nagyon elálmosít és lelassít. Nemsokára mennem kell valahová és nem akarok kába lenni,ezért gondoltam hogy iszok utána energiaitalt,ettől lehet bajom?

2015. jún. 30. 22:48  Privát üzenet  

A válaszok
Alkoholt nem ajánlott inni, de az ilyen szarokat alapból nem kellene, semmit nem érnek és kiba.zott egészségtelenek ember.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. jún. 30. 22:53 Privát üzenet

Igen lesz bajod.

gyogyszerre nem szabad ilyeneket inni.

Az nyugtat emez felpörget...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. jún. 30. 23:09 Privát üzenet
Majd jól kiugrik a szíved a helyéről, és szaladhatsz utána. De most komolyan haver. Ha kába leszel tőle és lelassít, akkor minek szeded? TÚL ERŐS ez neked. Kezdj el futni, vagy akármit, bármilyen testedzésbe kezdesz, jót tesz majd az idegeidnek. A legutolsó legyen a tabletta, mint megoldás, akármiről is legyen szó.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. jún. 30. 23:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Higgyétek el,nem szórakozásként szedem és le is szeretnék vele mihamarabb állni,de most elég nehéz helyzetben vagyok és kell egy kis idő,amíg helyrerázódom.

# 4/4Időpont 2015. jún. 30. 23:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történik ha Xanaxra/Frontinra kávét vagy energiaitalt iszom?
A 0.25-öös frontinra energia ital milyen hatással lenne? Meg lehet halni? Vagy gyomor mosas?
Az mitől van, hogy megittam 2 doboz energiaitalt és valahogy semmivel sem vagyok élénkebb, mint általában?
Nemreg energiaitalt ittam es utanna nagyon ideges kezdtem lenni, beakarok venni egy frontint de nem tudom hogy lessze utanna valami. Szerintetek mi lessz ha beveszek egy frontint?
Antibiotikumra gondolom energiaitalt se kéne nagyon inni?
Ti mikor kezdtetek el energiaitalt inni (ha isztok egyaltalan)?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!