Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális a sulyom?

Normális a sulyom?

Figyelt kérdés

142 cm, 44 kg, 12/F

tul sok ez?:(



2015. júl. 6. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Bmi kalkulátor szerint nem, de a valosagban igen. Amugy nyugi, nem nagyon, épp csak egy kis tulsulyocska, ha nem zabálsz össze-vissza, akkor ahogy nosz, meg fogsz nyúlni es vékonyabb leszel. Egyebkent egy csaj nem feltetlenul a test alapján dönti el hogy ki tetszik neki. Nyilván ha zsirdiszno vagy, akkor az mar nem jo, de te nem vagy az. Egyebkent sok mozgassal, es egészségesebb kajalassal is mehetsz valamire.
2015. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Forditva :) bmi kalkulator szerint igen, a valosagban nem.
2015. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindenhogy probaltam fogyni de sehogysem megy :(( anyukam azt mondta hogy hulyeseg, egye normalisan es kepesebb chipset meg ilyeneket egyek. probaltam fogyokurazn hogy koplalok es azt is mondta hogy meg kell nojek es akkor megnyulok, es nem fog latszani rajtam.....
2015. júl. 9. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!