Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Összetörtem a lázmérőt, de...

Összetörtem a lázmérőt, de egy csepp higany sem folyt ki belőle. Mit tegyek a törött lázmérővel? Zárt tokban van, lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés
Lerántottam a polcról véletlen a lázmérőt, és a vége összetört, viszont szerencsére nem gurult ki belőle egy csepp sem. Most visszazártam a tokjába (eséskor kiesett ebből, így tört össze), de nem tudom, mit tegyek a törött lázmérővel. Illetve lehet bármi bajom tőle most?

2015. júl. 6. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem rakod a szádba és nem szopogatod, nem lesz bajod.
2015. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, további válaszokat is várok.

#2 Köszi a cikket, elolvastam, viszont mivel higany nem folyt ki, a teendők rész nem nekem szól.

2015. júl. 6. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A törött lázmérőt add le egy veszélyes anyag hulladékgyűjtőbe, nem lesz semmi bajod, ha nem folyt ki a higany.
2015. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd el egy gyógyszertárba, és kérdezd meg, hogy átveszik e, vagy kidobhatod a szemétbe?
2015. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!