Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen betegség lehet? És...

Ez milyen betegség lehet? És mit vigyek a páromnak kedvességként (pl. gyógytea, stb. ) ha ilyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés

- 1 napja görcsöl és fáj a gyomra

- hányingere van és többször hányt is, leginkább folyadékot

- hirtelen jön rá a hasmenés

- fáj a feje

- és éjszaka nagyon fázott (pedig meleg volt a szobában és nem volt láza)


Ez milyen betegség lehet? Gyanakodtunk napszúrásra, de attól szerintem nem megy az ember hasa. Ételeket ugyanazt ettük és nekem semmi bajom.

Megyek estére hozzá, mit vigyek neki? Hideg kamillateára gondoltam, csak nem tudom úgy hatásos-e. Nem szereti a gyümölcsöket, nem tudom mi lenne ilyenkor hatásos...?



2015. júl. 6. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ez a hányós- hasmenős vírus lesz. én a helyedben nem mennék át, mert nagyon fertőző és te is elkapod.
2015. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2-3 nap szigorú diéta, sós vízben főtt burgonya, sós ropi, egyelőre semmilyen gyümölcs, sok folyadék. Kamillatea szerintem hajt.
2015. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!