Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valaki aki már átesett...

Gyuribacsika kérdése:

Van valaki aki már átesett hajbeültetésen közületek? Közvetlenül a, , műtét" után a takarás végett lehet sapkát felvenni, nem káros a vadiúj friss hagyma átültetésnek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy láttam pár közvetlenül a műtét utáni képet és ott még a páciensek feje olyan nagyon sebes, mondhatni véres kissé nyilván, és mondjuk hazafelé menet akár vonaton vagy villamoson elég kellemetlen lenne, meg ugye 1-2 millis a haj olyankor. Azt is olvastam hogy első napokban az alvásnál is óvatosan kell bánni fekvésnél, és ezért a kérdés, hogy valami sapkát lehet-e felvenni hogy ne látsszon a kobakom műtét utáni hazautazáskor.

2015. júl. 7. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom aki anyagilag úgy áll, hogy hajbeültetést csináltat, annak nem gond egy taxit hívni, vagy ismerőssel hazavitetni magát ha ő maga nem tud vezetni.
2015. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem erre irányult a kérdés, de azért köszönöm. Valaki aki a kérdésre esetleg tud válaszolni ?
2015. júl. 9. 17:56
 3/3 anonim válasza:

Jó régi kérdés, nem tudom, aktuális-e még, de azért ide másolom, amit egy blogon olvastam:


"Az utcára kimozdulni nem javasolt egy hétig, mert a nagy hideg sem tesz jót a frissen beültetett graftoknak (sapkát tilos volt hordani 2-3 hétig), és az utcán talán jobban ki van téve nem kívánt behatásnak a műtött terület (pl. hozzáér egy faág, ráesik az eső, stb.)."


Forrás: [link]

2017. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!