Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami betegségre utalhatnak...

Valami betegségre utalhatnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés

1) Vannak időszakok, amikor rengeteget csuklok, van hogy egy óra alatt többször, elég sok ideig. ezek általában öt napih tartanak, és három négy havonta jön újra elő.

2) A balatonon voltunk, és mikor a vízben voltam szúró fájdalmat éreztem a szívkörnyékemen. Akkor nagyon megijedtem, azt hittem egyszeri alkalom, de pár napja megint jelentkezett ez, én pedig nem tudom mitől lehet.

3) Nagyon sokszor botlik meg a nyelvem mostanában, sokszor kell újrakezdenem mondatokat, felcserélek kezdőbetűket beszéd közben. Ilyen általában nem fordul elő nálam, mindig helyesen beszéltem, most pedig nincs olxan nap, hogy legalább hússzor ne botlott volna meg a nyelvem. Valamint a felfogásom is rosstabbodott. Általában megértek mindent elsőre, mostanában viszont részletes magyarázatokra van szükségem, hogy biztosan megértsem.

összefüggenek ezek a "tünetek"? ha igen mi ez, mit kezdhetek vele, ha nem pedig akkor kulon kulon mire utalhatnak?



2015. júl. 14. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keringési probléma lesz. Ezek a stroke tünetei is lehetnek. Menj el a háziorvosodhoz!
2015. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vitaminhiánytól kezdve sok minden lehet, orvos.
2015. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!