Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha egyszerre...

Mi történik, ha egyszerre megiszok kb fél liter vodkát (tegyük fel hogy megbírok), és utána egyszerűen lefekszek aludni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felébredsz és szaladnál hányni, de nem fogsz kiérni..
2015. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tervem nekem is volt, nem jött be. Vettem egy üveg vodkát és reggel 8-kor húzóra megittam, hátha kifekszem. 3 percig nagyon jó volt, kellemes bizsergés járt át, majd végigfekve a szőnyegen úgy éreztem, hogy kapaszkodnom kell, mert leesek. De jó, hogy odakészítettem egy vödröt, mert kristálytisztán visszajött az egész. Utána négykézláb bemásztam az ágyba, de csak nyitott ablaknál maradtam élve, jött be az éltető jeges levegő. Mozdulatlanul feküdtem és tudtam: a mai nap lesz az utolsó, végem van. Megmaradtam, aludni is tudtam.... viszont eljött a másnap(os) reggel. No ekkor újra biztos voltam benne, hogy nem élem túl....hú, de durva volt. még 2 napig csak négykézláb tudtam közlekedni. Viszont elmúlt a szerelmi bánatom, túlélésre játszottam.
2015. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem halok bele alkohol mérgezésbe?
2015. júl. 17. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mashogy reagalhat ra a szervezete igy előre nem tudni hogy a tied hogyan
2015. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát, én egy szer haverommal lenyomtam 1 loter kalintát, nem tisztán hanem fantával, de egy liter volt benne a vodka, másnap majdnem felrobbant a fejem, az alvást elfelejtheted, nem tudsz lefeküdni, annyira bebaszol :-)
2015. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy életben maradsz,de lehet,hogy nem.Minek kell ilyen kockázatos h.lyeséget csinálni?
2015. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy lefekszel, elalszol, és álmodban megfulladsz a saját hányadékodban. Ismertem olyat, aki így halt meg. Nem tréfa dolog!
2015. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A testtömeged kellene. Ha ismered a tömegedet, ki tudod számítani, kb mennyi vér van a szervezetedben. Vodkánál számoljunk kb 40%v/v, vagyis térfogatszázalékot, ebből kiszámolod a véralkohol-százalékot és máris megkaptad az eredményt, hogy alkoholmérgezésed lesz. Következők a tünetek: berúgsz, mint a segg, behugyozol, esetleg be is szarsz, de hányni még nem fogsz, csak a józanodás kezdetén, amikor is már aludni fogsz. Álmodban fogsz hányni és egy részét aspirálni fogod, ami... inkánn nem is írom le, nézd meg a neten, mi is az az aspirálás. Jó vodkázást!
2015. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
kicsit mondjuk meghalsz. foleg ha nem ittal elotte rendszeresen, es nincs eleg majenzimed, ami megbvirkozna a dozissal. vagy sulyos maradando karosodast szenvedsz. nezd meg a kihivasos versenyivasok halalos aldozatait neten. bar felolem aztan :D igy is tul sokan vaqgyunk, hulljon aki ennyire hulye, kesobb mar nem lesz vele gond, es ha nagyon fiatal vagy, adott esetben meg a genallomanyod tovabbadasara sem volt lehetoseged. szoval en nem beszellek le, csak a tenyeket ismertettem :P
2015. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!