Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Három napja értem haza a...

Három napja értem haza a Rockmaraton fesztiválról és eddig nem érékelt tünetek jelentkeznek nálam. Komoly bajom lehet, vagy csak kipihenetlenség, esetleg a meleg, vagy csak behaluzom az egészet? Többi lent

Figyelt kérdés

Mióta hazaértem a szív környékén érzek néha szorító fájdalmat,de olyan érzés mint ha nem a szívem lenne hanem kicsit fölött,olyan érzés mint ha egy izom lenne,néha mozgás hatására is érzem.Továbbá néha rövid időkre jelentkeznek pl zsibbadások,kar,láb és orrnál is volt ez.Ezeket fájás is követte,de nagyon rövid ideig.

Éjszakánként fel szoktam ébredni arra hogy ver a víz,alig kapok levegőt,és szintén fáj a szívem körül,aztán pedig nagyon furcsa érzéseim vannak,ami egy idő után elmúlik és tudok tovább aludni. Mi lehet a probléma? Szóba jöhet valami komoly? Forduljak mihamarabb orvoshoz? Pulzus,szívverés párszor lett mérve,mindig rendben volt. Dohányzok,de keveset (napi 2-3 szál max,a fasztiválon kicsit több volt de nem sokkal)


2015. júl. 22. 17:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy lehet esetleg hogy semmi köze a szívhez?
2015. júl. 22. 17:43
 2/3 anonim válasza:
Menj orvoshoz, ez nem játék.
2015. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Ha nem szervi a problema akkor kezdodo panikbetegsegre tippelnek,produkalhat az is hasonlokat. Mielobbi gyogyulast!:)
2015. júl. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!