Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszió tényleges tünetei?

Theazombiee kérdése:

Depresszió tényleges tünetei?

Figyelt kérdés
Valaki leírná nekem vagy belinkelné a depresszió tüneteit? Mikortól kell orvoshoz menni. Tönkreteheti az egészséget is?

2015. júl. 24. 02:00
 1/7 anonim válasza:
Depresszión nagyon sok kamasz átesik, főleg azért mert elutasítják őket, ilyen a társadalom.Igen tönkreteheti az egészséget, bár az orvos is csak annyit tud tenni hogy nyugtatókat hangulat javítókat ír fel(Amivel szintén tönkreteszed magad).Ha depressziós vagy, problémáid vannak, a problémáid kell megoldani :)
2015. júl. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy annak nevezhető-e. Vagy csak egyszerű szorongás, egyedüllét, nyugtalanság.. Gyakran nem érdekel semmi sem. Nem akarok elmenni sehova vagy beszélgetni másokkal. Viszont néha amikor elgondolkozom a dolgokon sírok, mint egy idióta. És ez társaságban kínos. Érzékenység. Minden apró szavat komolyan veszek. Egyszer reggel sírógörcsöm volt, nem voltam képes elmenni az iskolába, az nap láttam magamat a legrondábbnak. Anya szerencsére kiírt az állapotom miatt. Szedek egy gyógyszert az arcomra, de az orvos ott is azt mondta, hogy a gyógyszer már hatott. Már csak a boldogság segít. Még mindig nem vagyok megelégedve vele. Néha vannak olyan napok, amikor nem tudok enni, szinte semmit. Hányingerem van az ételtől. Valamikor pedig nem bírok leállni. Éjjel mindig sokáig fent maradok és szinte a fél napot átalszom. Nem bírom, ha valaki rám néz. Nem hiszek senkinek. Nem is mondok el semmit senkinek. A feszültséget általában edzéssel vagy rajzolással vezetem le, illetve olvasással vagy sírással.
2015. júl. 24. 02:22
 3/7 anonim válasza:
Én is voltam nagyon durván depressziós, igen volt pár hasonló tünetem, ha nem lett volna az egyik barátom, akkor már öngyilkos lettem volna, a lényeg hogy meg kell találnod azt ami boldoggá tesz:) a barátok pedig általában sokat segítenek :), Amúgy fiú/Lány(Gondolom hogy lány:D) Kor?
2015. júl. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A barátokkal az a helyzet, hogy nagyon nincsenek. Osztályon kívül nem nagyon van és onnan is csak egy kettő. De nekik sem mondok el semmit. Általában, ha találkozom velük abból az van, hogy hallgatok és kínos a csend. Én nem tudok nekik miről mesélni. Jobban szeretek itthon maradni.

Igen, lány vagyok.

15 éves. Az ősszel leszek 16.

2015. júl. 24. 15:07
 5/7 anonim válasza:
Igen érthető ismerős, de kell egy ember akivel ezt megbeszélheted, nekem még a Rock 'nd Roll segített nagyon :) a régi időket jutottam eszembe mikor minden jó volt :D amúgy 17/F :D
2015. júl. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent.
2015. júl. 25. 14:27
 7/7 anonim válasza:
Ha gondolod priviben tudok írni, felvehetnél facen, és ott letudnám írni milyen volt az életem, és hogy lett ilyen boldog mint ma :)
2015. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!