Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs mérlegünk itthon, hogy...

Nincs mérlegünk itthon, hogy vegyem rá anyáékat, hogy vegyünk? 13/l

Figyelt kérdés
Eddig mindig vendégségben álltam rá mérlegre, mert itthon sajna nincs, es nem tudom hogy mondjam el anyaeknak, hogy szeretnek? Mar regota vagyom egy merlegre, es akar hol is vagyok, bemegyek egy furdoszobaba, es eloszor mindig a padlot nezem meg, hogy van e merleg. Van hogy valakinel mar tudom, hogy van, es csak azert elkereckedek wc re hogy megmerhessem magam. Egyszer viszont lebuktam, es akkor beszoltak, hogy mi van cy, mázsálás van? Mas elott nem merek raallni, mert amugy dagadt vagyok, de imadom a merlegeket.

#mérleg #lány #furcsa #kövér #súly #fóbia #13 éves #tömeg #digitalis merleg #szemelymerleg
2015. júl. 27. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinald ugy, hogy odamesz anyudhoz, ranezel szomoru boci szemekkel, odabujsz hozza es atkarolod, majd kero hangon odabugod neki, hogy: "anyu! ugy szeretnek egy melreget, lecci-lecci-lecci!" (egy puszival meg nyomatekosabba teheted a dolgot, de lehet egy mosoly is eleg) ... en igy szoktam latni a csajoktol :)
2015. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi! :'D
2015. júl. 27. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a szádat és kérd, néma gyereknek... :D

Ha épp nem akarnak, akkor majd kérd szülinapra vagy karácsonyra vagy egyéb ajándékozós alkalomra. Vagy gyűjtesz és veszel egyet magadnak, nem egy irreálisan drága dolog. :D

2015. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Megfogadtam a tanacsokat, elmentem a media marktba, es kivalasztottam azt, amelyik a legjobban illik hozzam. Egy digitális, 40x40-es, rózsaszínu Momert testzsírméro feher viragokkal diszitett személymérleget. 3500 forintomba fájt, hazahoztam, itt van a szobámban a padlón. Akkor állok rá mikor csak akarok, és ez király érzés! :) kb egy órája van meg, azóta vagy 10x ráálltam! :D
2015. júl. 28. 14:52
 5/5 anonim válasza:
Hurrá,Happy End!😃😃😂😂😂😂😂😄😄😊😊😃😃😃😃
2016. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!