Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A házi orvosom jelezte, hogy...

A házi orvosom jelezte, hogy nem érvényes a TAJ-kártyám, (valószínű a munkáltatóm nem fizette be a Tb-t) ezt hol tudom leellenőrizni? És hogyan? Be kell valahova jelentkezni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt le van írva hogy hogyan tudod neten, de van ott telefonszám is amin keresztül szintén lehet

2015. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
49%

Amennyiben megér neked annyit felmész a ügyfélkapura és ha jól emlékszem ideglenes regisztrációval is leellenőrizheted a TB oldalon a Taj-kártyád érvényességét.

Tavaly bementem az önkormányzatba és véglegesítettem a regisztrációmat. 3 évig érvényes és be tudsz lépni a kormányablakba s ott oda szörfölsz ahová kedved tartja. A TB. oldalra is. Kinyomtatod és az orra alá dugod a munkáltatódnak.

2015. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!