Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22éves lány vagyok! Tulságosan...

22éves lány vagyok! Tulságosan is vékony vagyok! 163cm és 43-45kg, de már van egy fél éves kislányom is. Hogyan tudnák hizni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Egyél zsíros ételeket, sokat. :)
2008. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
szerintem nem sovany!! en abban korban 165 cm es 46 kg voltam majd 49kg 27 evesen... en akkor eeztem jol magam... szeretnek visszafogyni legalabb 52 kgra de nem sikerul igaz 34 eves lettem es 58 kg de szeretnem ha kevesebbet nyomna az a merleg...
2008. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
meg annyi elozo hozzaszolo h zsiros etellel csak a body fat-et noveled tobbet fog nyomni a melreg ugyan de olyan petyhudt leszel. en azt mondom torna, futas vmi edzes es sok sok proteing a zsir helyett... igy izmot szedsz fel es nem hajat... szebben nez ki...
2008. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek az elöttem szólóval: több sport és fehérjében gazdag étrend, persze a finomítatlan gabonákat és a zöldségeket és gyümölcsöket sem szabad kihagyni :D

Zsírokból, meg a hidegen sajtolt ! olajokat javaslom!

2008. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!