Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha már két naponta kell...

Rozicica kérdése:

Ha már két naponta kell mosnom a hajam azért mert mindjárt csúnya lesz, nem pedig zsíros, vagy korpás mint régen mikor hetente mostam, akkor Mit használhatnék a hajamra?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírhatnád értelmesebben is.
2015. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ennél részletesebben nem tehetek fel kérdést mert a szabályzat nem engedi. Nehéz úgy megfogalmazni, hogy a magyarázat is benne lehessen.

Részletezve annyi, hogy mosás után már két nap sem telik el és olyan mintha zsíros lenne, de mégsem az. Egyszerűen összeáll. A tapintása is furcsa. Mosás után is fura a tapintása és a fénye is. Kipróbáltam más samponokat pl, shauma, wu2, de ezek rosszabbak, a head&shoulders a jobb mind közül. Tavaly szinte olyan szép volt mint a tv-ben. Nem festem, soha nem is festettem. Tavasszal volt dajerolva, de már levágattam. Nem múlik. Nem javul. Bőrgyógyász is írt rá ezt azt de az sem javított semmit. Ötleteket, tanácsokat szeretnék ha valaki már járt hasonló cipőben.

2015. aug. 7. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!