Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa kérdés. Wc?

Furcsa kérdés. Wc?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám hogy ha megyek valahova azon parázok ,hogy rámjön a szükség. Volt vele egy incidensem nem nagy cucc de beütötte a szöget. Hogy tudom ezt orvosolni? Bárhová megyek figyelnem kell arra ,hogy elintéztem előtte. Párnapos külföldi nyaraláson is folyamatosan ezen paráztam. Valaki ötlet? Légyszíves csak értelmesek válaszoljanak.

2015. aug. 8. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki tud mondani "cifra" történetet (sőt történeteket) saját életéből. Alapvető, hogy a bélműködéssel kapcsolatos történéseket az ember a létezés természetes velejárójaként fogja fel, a "baleseteket" meg humorként és ne alakuljon ki fóbia és hasonló. agyon kell figyelni a táplálkozásra, az egyéni érzékenységre, az egyes ételek "összeférhetetlenségére" és a belek működésére. Ha kisgyerekkorban kialakít a szülő egy meghatározott rendszerességet a gyerekben a szükséglet elvégzésére vonatkozóan, akkor ez feltételes reflexként rögzülhet. Később mindenkinek saját magának kell kialakítania egy rendszeres időpontot, aminek a ritmusához a szervezet alkalmazkodik.
2015. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezen stresszelni. Wc általában mindenhol van. Ha erdőbe mész, akkor meg ott a bokor.
2015. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hittem hogy erre fogok választ kapni. Köszönöm szépen
2015. aug. 8. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerosom. Panikbatagsege es agorafobiaja is van mas mentalis betegsegek mellett. Neki nem segitett eddig semmi. Viszont ez csakis miatta van, szerintem. Akarj ezen valtoztatni! Merj kimenni ugy az utcara, hogy nem mentel elotte wcre! Mennyire erzed problemanak? Ugy ertem, meg a sarki kisbolt elott is el kell mened? Mert akkor kezdd ugy, hogy eloszor csak a haz elottig mesz, leulsz egy padra vagy beszelgetsz egy szomszeddal...kb 10 perc vagy addig mig nem erzed,hogy wc-ni kell...majd ez a 10 perc 20 lesz majd 30 es segyre tobb mig lassan elfelejted, hogy tulajdonkeppen nem is voltal a mosdon elotte. Nem tudom, ez mennyire hangzik jol, szerintem egy probat meger. De Neked kell, hogy tegyel erte, nem a szakembereknek!
2015. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából csak hosszab autó utaknál van ez így. Vagy ahol tudom hogy nem nagyon van wcre lehetőség.
2015. aug. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!