Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy borsónyi nagyságú görcs...

Egy borsónyi nagyságú görcs van az alsó ajkamon, nem fáj de úgy veszem észre növekszik. Valakinek hasonló probléma? Mi a megoldás? Kicsit kezdek parázni!

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete vettem észre, hogy a jobb alsó szemfogammal szemben egy ilyen kicsi görcs van de akkor még nemis forditottam rá nagy gondot, de azóta, hogy úgymond felfedeztem akarva akaratlanul de a nyelvemmel piszkalom is, igyekszem békénhagyni persze de már kezdek aggódni mert interneten egy normális magyarázatot nem találtam erre. Mindenhol rákot meg daganatot irkálnak. Ha valakinek volt már hasonló problémája kérem jelezzen. Orvoshoz nem tudok elmenni, külföldön lakom és még nincs itt orvosom, viszont 3 hét mulva utazom haza egy kis időre akkor mindenképp megnézetem de addig is mivel tudnák enyhiteni a dolgon ha egyáltalán lehet. :(

Minden választ nagyon szépen köszönök.

L/21



2015. aug. 10. 09:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!