Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lanyok ti, hogy szortelenitete...

Lanyok ti, hogy szortelenitetek nemi szervnel?

Figyelt kérdés
Probaltam mar borotvat,de nekem azzal az a bajom,hogy van mikor nehany helyen beno a szor...De szokott lenni az is,hogy nagyon kiuteses lesz :/...Ti ezt tapasztaltatok?Mit tesztek,

#Szortelenited
2015. aug. 12. 16:13
 1/5 anonim válasza:
51%
Én kb. egy hónapja borotválom, nekem is kiütéses. Viszont ez állítólag csak az elején van, és későbbre elmúlikl. 15/l
2015. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Használj borotvahabot és utána hintőporozd be, így nem lesz annyi szőrbenövés. Az is fontos, hogy jó minőségű borotvát használj, minimum 3 pengéset, és jó, ha a feje billenős. Nekem a Gillette Venus Riviera borotva bevàlt.

A kipattogzás azért van, mert nem szokott még hozzá a bőröd, ez idővel jobb lesz.

2015. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is a Gillette venus embrace darabja van meg...Viszont az 5 penges :/..
2015. aug. 12. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is jó! A Riviera talán abból a szempontból jobb, hogy kisebb a feje, így jobban befér a hajlatokba :D

De az Embrace az 5 pengéje miatt tényleg jó.

2015. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben..Koszonom a tanacsokat!Meg nem tettem meg,de kifogom a tanacsokat probalni :)..
2015. aug. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!