Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? (Több lent)

Ez mitől lehet? (Több lent)

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször hallok ismerősöktől, családtagoktól olyan dolgokat, amiket én csináltam, vagy mondtam, de nem emlékszem rá, pedig viszonylag fontosak, és biztosan megmaradt volna bennem. A másik dolog, hogy egy egy eset teljesen logikátlan, tehát biztos hogy nem mondtam vagy tettem volna meg a dolgot. Körülbelül 5-6 dolog derült ki mostanában. Egy másik dolog, igaz ezek már régen, és elég ritkán történtek velem, hogy pl. sétálok az utcán és elfelejtem hol vagyok és mit akarok csinálni, majd 3-4 másodperc után eszembe jut. Valaki tapasztalt ilyet? Vagy esetleg orvoshoz kellene fordulnom vele?
2015. aug. 15. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdése első része a rendezett homályállapotra emlékeztetett. Ha biztos benne, hogy az említett amnéziás időszakok előtt nem fogyasztott drogot, sem alkoholt, és a család a problémát súlyosnak találja, továbbá az még jelenleg is fennáll, akkor érdemes lehet fontolóra vennie pszichiátriai vagy neurológiai vizsgálatot.
2015. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!