Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gennyes gyulladt a bal nagy...

Gennyes gyulladt a bal nagy lábujjam és nagyon fáj, a köröm mellett a bőr és a köröm is le van nyírva de gennyes folyadék jön ki belőle és van ott olyan fehér rész. Köröm darab maradhatott ott vagy az bőr? Mivel kezeljem? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem akarok menni! És szeretném hogy minél hamarabb elmúljon és meggyógyuljon. Kamillás ásztatás vagy betadine kenőcs vagy mit tegyek rá???
2015. aug. 16. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Jódozgasd és Tetran krémet éjszakára, holnap a sebészetre, ha már folyik belőle a genny, akkor nem tudod otthon kikezelni.
2015. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kamillás vízben áztattam és most tettem rá útilaput,azt mondják az lehúzza a gennyet és egész éjszakára rajta hagyom és reggel meglátom milyen lesz, mert most eléggé lüktet a lábujjam.
2015. aug. 16. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet bevan nőve a körmöd akkor pedig elkéne menni a sebészeten kicsipik mit félsz nem esz neg az orvos akkor meg csak szenvedj ennyi
2015. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tettem rá inadine lapot meg kenegettem krémmel és begyógyult :D hál istennek orvoshoz sem kellett mennem :)
2015. szept. 1. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!