Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig izzadságfoltos a...

Mindig izzadságfoltos a felsőm akármit használok, és rettentően zavar, rosszul érzem magam. Mit csináljak? Házi módszer van ellene?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Emberből vagyunk, izzadunk.
2015. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, kamaszkorom óta. 32 éves vagyok most.


Én úgy oldottam meg, hogy olyan felsőket vásároltam/hordok, amin nem látszik. Meglehet ezt oldani. Vagy fehér felső, vagy olyan anyagú, hogy ha izzadok is, a folt nem lesz sötétebb sokkal, nem virít messziről.


Az izzadással úgysem tudsz mit csinálni. Persze az izzadásgátló deo is csak arra jó, hogy büdös nem vagyok. De nem gátolja az izzadást, az biztos.

2015. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Solutio antisudorica készítményt. Ha ez sem használ, akkor marad az a megoldás, hogy nem hordasz olyan felsőt, ami szoros a hónaljadnál, valamint ne legyen mondjuk szürke vagy világoskék, inkább sötétebb vagy tarka.
2015. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!