Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek, van tippje mi...

Valakinek, van tippje mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kezdődött hogy nekialt zsibbadni a szam, utanna mar a kezem is es utanna gyengének ereztem magam, sokszor néhány helyre ahova epp mentem allig tudtam eljutni... Ma lépcsőről kellett visszafordulnom es szerencsere az ágyig eljuzottam. A kezem de,leginkabb a bal a masfelszeresere dagadt, a szam zsibbadt es belilult. Nekiállt remegni a bal kezem es egy par pillanat utan ahogy lecsuktam a szemem remegett a szemhelyam es mintha par pillaanatra eltunt volna minden. Kezd aggasztani, eloszor cigire gyanakodtam de,evek ota dohányzom es kb egy eve meg a harmadarq is csokkentettem regen napi egy doboz elment most mar csak nqpi kb 6szal. Akiek,voltak hasonló problémái vagy valami tipet tud kérem írjon! 20/L
2015. szept. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Holnap menj el a háziorvosodhoz és mond el a tüneteidet.
2015. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetekkel még nem mentél orvoshoz?Én rohantam volna az ügyeletre.Mihamarabb nézesd meg magad.Tipp:szív, idegi, keringési, agyi probléma ezek közül valamelyik én erre tippelek.
2015. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez azért nem hangzik jól. Lehet keringési zavar (TIA). Szedsz valamilyen gyógyszert (fogamzásgátlót pl.)?
2015. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a cigitől van, sürgősen menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni az okát.
2015. szept. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzas gatlot. Koszonom a válaszokat, mindenkeppen Elmegyek!
2015. szept. 11. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!