Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnatok valamijen dietat...

Crista_00 kérdése:

Tudnatok valamijen dietat vagy valamit ajanlani hogy hizzak legalabb par kilot!? Nagyon megkoszonnem!

Figyelt kérdés
15eves lany vagyok, maggasagom 1,50-1,60 kozt van nagyon aggodom a testsulyom miatt 36 kilo vagyok ... En nagyon kevesnek talalom Es vekony is vagyok nagyon szeretnek par kilot felszedni, tudnatok segiteni?
2015. szept. 11. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyél ötször naponta, én amikor hízni szerettem volna, akkor reggeliztem, általában libazsíros kenyeret kakaóval, délelőtt sütődében vettem frissen sült sütit, ebédre meleg kaja, délután gyümölcs, legjobb a banán, este vacsira 2 szelet kenyér, vaj, felvágott, paprika, paradicsom, vagy ebédről maradék meleg kaja, és nasiként 1 zacskó sótlan mogyit elrágcsáltam, ez hízlal szerintem, legalábbis nekem hatott és sütik.
2015. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!