Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne menjek...

Mit csináljak, hogy ne menjek ennyiszer nagyvécére?

Figyelt kérdés

Naponta kb. 3szor szoktam nagyvécére menni. Reggel általában mindig, de délután már érzem, hogy megint kéne. Van, hogy este is, de nem mindig. Nagyon rossz mert már nem tudok sehova menni így, mert ugye mit csinálok, ha ott rámjön? :S

Van valami ötletetek?


2010. márc. 13. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmmm...esetleg széntablettát bevenni ha tudod, hogy mész valahova. Az megfogja a székletet.
2010. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Inkább örülj neki, hogy jó az anyagcseréd. A napi 3-i az tökéletes!!! (nekem is úgy van, de csak egy ideje, mióta rendszeresen mozgok).


Az, meg hogy menni kell valahova? Hát általában mindenütt van wc, nem?

2010. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
neváltoztass rajtam, tökjó h te rögtön kitudod adni magadból ami kikívánkozik. ha reggel kell az oké, és csináld úgy h mielőtt elmennél vhova, azelőtt pbálsz mégegyet üríteni.
2010. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Azért nem olyan jó, mert van, hogy nem tudok elmenni mégis kéne.
2010. márc. 21. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!