Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan sokan a...

Miért vannak olyan sokan a marihuana ellen?

Figyelt kérdés
Nem értem?
2015. szept. 17. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem fiatal létemre, hogy miért vannak sokan mellette? Így is elég sok a drogos a legalizálásával még több lenne. 22/f
2015. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az vele a baj, hogy kapudrog. A legtöbben akik füveznek, egy idő után keményebb drogokhoz nyúlnak. Nyilván ez csak azokra igaz, akik nem tudnak mértéket tartani.

Nekem addig a pontig semmiféle ellenérzésem nincs ezzel kapcsolatban, még mondjuk a hétvégi piálás helyett elszív egy jointot. Viszont amikor már minden nap be van állva az illető, azt nem helyeslem, már csak azért sem, mert azon a ponton már biztos, hogy árulja is, hogy meg tudja venni a napi adagját.

2015. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Azért vannak olyan sokan a marihuána ellen, mert évtizedeken keresztül folyt a sajtóban a marihuána-ellenes propaganda.


Ez a propaganda az abszurditásig túlzó módon felnagyítja a marihuána veszélyeit, és olyan veszélyeket tulajdonít neki, amik az empirikus szakirodalom szerint egyáltalán nem is léteznek. Mint például az, hogy a marihuána kapudrog volna.

2015. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én azért vagyok ellene, mert 1,5év után pánikroham tört rám, nem kaptam levegőt fulldokoltam stb. azóta is labilis a lelkiállapotom, semmire se jó az a sz@r, csak lebutít, álomvilágban leszel már tisztán is egy idő után.
2015. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sokan azt mondják hogy kapu drog, de ez így nem fair. Ennyi erővel az alkoholt is betilthatnánk mivel az is egy drog.

Szerintem sokkal kevésbé káros az ha egy buliban elszívsz pár haverral egy jointot, aztán iszol mellé 1-2 sört, mintha részegre innád magad.

Természetesen ha túlzásba viszed akkor rossz hatással lesz rád, ugyanúgy mint az alkohol... akiknek már az elmeállapotukra hat, pánikrohamot kapank tőle stb. azok már túlzásba vitték, biztos nem havi 1-2x szívtak hanem hetente 1-2x.


Szerintem az aki ellene van de azért az akoholt nem veti meg teljesen, az egy rohadt nagy hipokrata.


Sokkal jobb lenne ha legalizálnák, mert aki akar az így is úgy is füvezik, és akkor legalább rendesen boltból lehetne venni nem pedig vmi ismeretlen dílertől egy ismeretlen eredetű szart.

2015. dec. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!