Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Sok nyirokcsomó a tarkómon? Normális még?

Na szóval a fejem tetejétől egészen a nyakamig tapintható sok nyirokcsomó. 4 hónapja volt mandulaműtétem, és azt mondták, hogy a manduláim miatt van. Most 4 hónap elteltével semmit nem múlt. Voltam nem régen orvosnál(bőrgyógyász) és azt mondta akár 1-2 év is lehet mire elmúlik, ne foglalkozzak vele. Teljes mértékben adok a szavára és bízok benne, csak picit azért benne van a félelem, hogy.. kíváncsi lennék a ti véleményetekre is:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyirokcsomó, betegség, egészség

2015. okt. 7. 19:29  Privát üzenet  

A válaszok
hát azért a belgyógyászatra kérnék a helyedben beutalót!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. okt. 7. 20:08 Privát üzenet
Hallgass az orvosra, ha azt mondta, hogy ne foglalkozz vele, akkor várd ki az 1-2 évet amit mondott, gondolom alaposan kivizsgáltak és volt vérvétel is.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. okt. 8. 08:46 Privát üzenet
Jézusom!Ez nem játék,menj el háziorvoshoz.Inkább lásson több orvos.Nem feltétlen köthető össze a mandulával..nekem sem ìgy volt...vérvétel,nyakiultrahang,és ha kell szövettan...

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. okt. 18. 18:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Több hónapja van csomó a nyakamban, azthittem, hogy nyirokcsomó. Elmentem orvoshoz, nem mondott semmit, vérvételre küld. Miért?
Az baj ha neekem mindig kint van a nyakamnál nyirokcsomó?
Fül mögötti nyirokcsomó tartós megnagyobbodással menjek el újra orvoshoz?
A nyakamon nyirokcsomó a jobb oldalon megvan duzzadva arra mit lehet öblögetni gyógyszert szedni?
Nyirokcsomo! Valaki valamit?
Nyelési fájdalom mitől lehetséges? Információk lentebb.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!