Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fehér liliom virágától...

A fehér liliom virágától tényleg ellehet-e aludni örökre vagy csak babona?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte és kíváncsi vagyok igaz-e.
2015. okt. 9. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, de lehet hülyeség, hogy ha este csukott ajtónál alszol akkor elszívja az összes oxigént és kanyec :)
2015. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
EZ babona, semmi alapja sincs. Viszont erös fejfájást lehet töle kapni, mert az illatanyagai sok ember számára túl intenzívek.
2015. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon erő illata van, így az arra érzékenyek lehetnek tőle rosszul bezárt helyen, pl fejfájás, émelygés. De főleg akkor, ha sok időre vagy bezárva kis helyre sok virággal.

Én virágos vagyok, gyakran egy halom liliom közt vagyok egész nap, és semmi bajom sincs tőle. Szóval legy vagy néhány szál egy lakásban nem fog gondot okozni, főleg nem halált. De ha zavaró, kiszellőztetsz, átviszed másik helyiségbe a virágot.

Aludni nem jó mellette, de akkor se okoz halált. :)

2015. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam. :)
2015. okt. 9. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor már rég drasztikusan emelkedett volna a befejezett öngyilkosságok száma.
2015. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!