Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tenyérizzadás ellen a Naturlan...

Tenyérizzadás ellen a Naturland Solution Antisudorica, kinek mennyi idő után hatott? Hogyan használtátok?

Figyelt kérdés
Vagy ha más "szer" jött be ellene mi volt az?

2015. okt. 10. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos nekem tenyérre egyáltalán nem használt, se ez, se más hasonló készítmény...MÉg szeretnék vele tenni egy utolsó próbát, hátha csak nem voltam eléggé kitartó, mert arra emlékszem, hogy eléggé kimarta a tenyeremet...Ugyanúgy használom mint hónaljra. Mindenképp az esti órákban, alapos kézmosás utána, alaposan szárazra törölt kézre felviszem egy vattakorong segítségével. Megpróbálok egy hetet így végigcsinálni, ha nagyon kimarja, kihagyok 1-2 napot...DE sajnos van egy olyan érzésem, hogy kénytelen leszek kipróbálni ezt az iontoforézis készüléket, [link]


valószínű ez a megoldás a mi problémánkra, hosszútávon...Tenyéren és talpon teljesen más a bőrfelület, ezért van az, hogy az Antisudorica -bár egy nagyon jó készítmény-, nem fejti ki ezeken a területeken a hatását...:( De azért imádkozok, hátha valami csoda folytán mégis...

2015. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MOndjuk hozzáteszem, nekem szakad a víz a kezemről, tehát konkrétan olyan mértékben tud izzadni, hogy patakokban folyik róla..Ha enyhébb a problémád, simán lehet, hogy segít rajta.
2015. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!