Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyíregyházán a Jósa András...

Nyíregyházán a Jósa András kórházba hová kell menni varratszedésre?

Figyelt kérdés

Bevarrták a fülcimpámat Budapesten, mert a nehéz fülbevalótól leszakadt, itt csak elhajtottak hogy még pénzért sem csinálják meg. viszont varratszedésre nem szeretnék 6 óra hosszát utazni, van is TB-m, itt kiszedik ingyen? időpontot kell kérni? és hová kell vele menni?

Köszönöm a segítséget.



2015. okt. 11. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a sebészeti tömbben, de ha jól tudom, oda beutaló is kell.
2015. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ma lett 3 napja kész, és 12 nap kell a kiszedetésre, akkor holnap menjek el beutalóért? bár inkább telefonon rendezném le
2015. okt. 11. 20:11
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] (Sebészeti tömb - (42) 599-700, 599-800) ez lenne az? bocsánat a sok kérdését, nem rég kerültem csak ide nem tudom hogy mi merre van.. :)
2015. okt. 11. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Hú, hát sajnos fogalmam sincs, mert csak egy éve vagyok Szabolcsi, és összesen egyszer-kétszer voltam a kórházban összesen. De édesapámnak régebben voltak műtétjei, sérülései, és mindig a sebészeti tömbbe kellett mennie varratszedésre. Legjobb szerintem, ha előbb a háziorvosodhoz fordulsz, és ő majd eligazít:)
2015. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ez egy röhejes baleset. Nem betegség okozta, hanem a te maszek ostobaságod. De persze javíccsák meg ingyé, mer te nem akarsz utazni 6 órát.
2015. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: frusztrációkat nem itt kérik kiélni, köszi!
2015. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 ezért van fizetve a társadalombiztosítás?:D egyáltalán nem kell már megjavítani, csak varratszedésről van szó, ami teljesen beletartozna, sőt még a fülrekonstrukciónak is ingyenes kéne hogy legyen tb-vel, elmondanám neked ismerősömnek az egri kórházban azonnal megcsinálták ingyen a szakadt füleit más ok miatt de ugyan az végül is mint nekem, az meg ugye nem tartozik bele magamnak mivel nem Heves megyei vagyok, csak itt biztos annyira elfoglaltak hogy ilyenre már nincs idő.. pont ugyanezt mondták mint te, sőt még belém is kötöttek és kizavartak stb., a hozzád hasonló felfogású, életunt emberek miatt utálom ezt az egész megyét:D. ezért is kérdeztem meg itt a dolgokat mert nem szeretnék már veszekedni, ha visszaküldenének oda ahol csináltattam. de most ez akkora nagy baj hogy ez miatt nem akarok 350 km-t utazni mikor itt is ugyanezt megcsinálhatnák? még a varrás az más, mert magánorvosnál itt 40 ezer, kórház meg ugye ingyenes de nem tették meg, ezért Pesten találtam ingyenest, tökéletesen megcsinálták boccs:)

ha ez röhejes baleset, melyik nem az? ismétlem, BALESET! :))))

2015. okt. 12. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!