Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szed valaki zolpidem hatóanyag...

Szed valaki zolpidem hatóanyagú altatót?

Figyelt kérdés

Sanval,Stilnox.

Használt valakinek vagy volt akinek nem használt?

Mennyit vettetek be belőle(1-2 darabot)?

És 10 db-tól csak többet alszik az ember pl.1 napot?


2015. okt. 17. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
talán kétszer vettem be stilnoxot, nekem rémálmaim voltak tőle.
2015. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sanvalt 2x használtam én is. Az orvos azt mondta, hogy perceken belül elalszik tőle az ember. Ehhez képest, 1. alkalommal kezdtem tőle elkábulni, de ez pár perc múlva elmúlt és később se lettem álmos. 2alkalommal még átmeneti kábultság se jelentkezett. Amikor ezt elmondtam a dokinak, helyette írt dormicomot - na az maximálisan bevált.

De ha Neked hatott, írd le kérlek, hogy hagyan, mennyi idő alatt, mit éreztél, hogyan tompultál stb.

2015. okt. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon "okos" voltam, egyszer beszedtem a Sanvalból egy dobozzal, mert azon a véleményen voltam, hogy úgyis egy gyenge vacak. Nem aludtam el tőle, de fogalmam sincs mit műveltem. Emlékképek vannak, ebből az egyik a gyomormosás a mentőben, a másik már a kórházban az, hogy megkérnek öltözzek át pizsamába. Utána pszichiátria kötelezően, mert öngyilkossági kísérletnek tulajdonították. Utána nem nagyon szórakoztam a Zolpidemmel.
2015. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, felejtsd el azt hogy tobbet veszel, be csak ugy, akkor szedj tobbet ha 1 mar nem hat akkor szedj 2ot es ha szep lassan hozza szoksz kerj masfajta altatot, ha ugy szedsz be tobbet hogy amugy 1 is elaltat, masnap csak fajni fog a fejed kedvetlen leszel es faradt mert meg benned lesz a sok gyogyszer (sanval) illetve 3-4 mar erosen bodultsagot okot.

Nekem bevalt en lassan 1 eve ezt hasznalom, volt hogy kezdtem megszokni es 2-3et vettem be hogy hasson, de utana tartottam egy kis szunetet 3-4napot nem szedtem semmifele gyogyszert, majd utana 1x szedtem 1el kevesebbet utana megint nem szedtem 2-3napig es azota is 1el alszok es erdekes de segit

márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!